Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny
To dobre rozwiązanie dla wszystkich którzy potrzebują pieniędzy. Najważniejszą jego zaletą jest długi okres kredytowania oraz korzystne niskie oprocentowanie. Bardzo istotnym elementem jest brak uzależnienia wysokości pożyczki od dochodów ale od wartości nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie. Na naszej stronie możesz zapoznać się z najkorzystniejszą ofertą kredytów hipotecznych w różnych bankach. Cel kredytu może być dowolny.

Kredyty preferencyjne dla przedsiębiorstw

Kredyty preferencyjne dla przedsiębiorstw
Na przedsiębiorców czeka także interesująca forma finansowania niektórych rzedsięwzięć. Baki oferują kredyty na innowacyjne przedsięwzięcia na preferencyjnych warunkach. O przyznanie kredytu preferencyjnego dla przedsiębiorców mogą starać się małe i średnie firmy, które planują inwestycję, która obejmie budowę, rozbudowę, modernizację, zakup maszyn i urządzeń a także ich montaż, zakup licencji krajowych i zagranicznych. Z kredytu preferencyjnego sfinansować można aż 75% inwestycji.

Kredyt budowlany

Kredyt budowlany
Można powiedzieć, że kredyt budowlany jest ściśle powiązany z kredytem hipotecznym. Te dwa pozornie niepodobne do siebie źródła finansowania nieruchomości wiążą się, dlatego, ponieważ z czasem zaciągnięty przez nas kredyt budowlany może przekształcić się w kredyt hipoteczny. Podstawowe informacje dotyczące kredytu budowlanego. Tego typu pożyczka popularna jest przede wszystkim wśród inwestorów budowlanych i dla niech też głównie jest przeznaczona.