Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny
To dobre rozwiązanie dla wszystkich którzy potrzebują pieniędzy. Najważniejszą jego zaletą jest długi okres kredytowania oraz korzystne niskie oprocentowanie. Bardzo istotnym elementem jest brak uzależnienia wysokości pożyczki od dochodów ale od wartości nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie. Na naszej stronie możesz zapoznać się z najkorzystniejszą ofertą kredytów hipotecznych w różnych bankach. Cel kredytu może być dowolny.

Atutem  kredytów jest możliwość zmiany wysokości rat a nawet możliwość zawieszenia spłaty na 1 rok
Skontaktuj się z nami a nasi doradcy z chęcią udzielą ci odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą przy dokonywaniu wyboru
Hipoteka czy zapis hipoteczny powstaje poprzez wpis do księgi wieczystej nieruchomości.
Bank przed podjęciem decyzji o przyznaniu kredytu analizuje wstępnie możliwości klienta.
Ten rodzaj kredytu jest bardzo popularny. Często brany na zakup domu lub mieszkania. Oferty kredytowe są bardzo zróżnicowane często stajemy przed wyborem jaki rodzaj kredytu wybrać np mieszkaniowy czy może hipoteczny lub konsolidacyjny albo na dowolny cel.
Oferty banków różnią się głównie wysokością oprocentowania i okresem kredytowania. Im dłuższy okres kredytowania tym więcej osób może sobie na niego pozwolić gdyż wraz z dłuższą liczbą lat można pozwolić sobie na płacenie niższych rat które w znaczący sposób nie utrudnią nam życia.