Kredyty

Kredyt studencki

Kredyt studencki
Marzysz o podjęciu studiów ale brak ci funduszy? Nic prostszego, możesz się zdecydować na kredyt studencki. Nie jest to oczywiście kwota wypłacana jednorazowo ale będziesz w ten sposób otrzymywać co miesiąc 600 zł które pomogą ci poprawić swoją sytuację materialną.

Kredyt z dopłatami

Kredyt z dopłatami
Kredyt mieszkaniowy z dopłatami Kredyt ten może być przeznaczony na zakup mieszkania lub domu lub jego budowę Warunkiem jest powierzchnia która w przypadku mieszkania nie może przekraczać 75m2 a w przypadku domu jednorodzinnego 140m2 Oczywiście lokal tego typu musi znajdować się na terenie Polski. Ten typ kredytu przeznaczony jest dla małżeństw, osób które samotnie wychowują małoletnie dzieci lub uczące się do 25 roku życia Dodatkową zaletą tego kredytu jest obniżenie w pierwszych ośmiu latach odsetek dzięki dopłacie z budżetu Państwa Okres kredytowania jest korzystny może wynieść nawet 30 lat. Bank podejmuje szybką decyzję kredytową zaś spłat można dokonywać w ratach malejących. Ta oferta kredytowa jest wyjątkowo popularna wśród młodych ludzi pragnących się usamodzielnić i posiadać własne cztery kąty.

Oferty kredytowe

Oferty kredytowe
Kredyt to wyjątkowa szansa dla każdego. W ten sposób można urzeczywistnić marzenie o własnym mieszkaniu lub budowie domu. Często decydujemy się na pożyczki gotówkowe gdyż dzięki nim możemy pozwolić sobie na zakup wielu rzeczy np samochodu.

Szybki kredyt

Szybki kredyt
Znalazłeś się w trudnej sytuacji? Potrzebuje pieniędzy?masz niespodziewane wydatki a może po prostu potrzebujesz funduszy na urlop? Zgłoś się do nas. Pomożemy ci wybrać kredyt umożliwiający spełnienie wszystkich marzeń. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług kredytowych. Pożyczka gotówkowa na dowolny cel.

Kredyty inwestycyjne

Kredyty inwestycyjne
Kredyt inwestycyjny jest obok kredytu technologicznego kolejną interesującą formą finansowania różnego rodzaju inwestycji. Za kapitał kredytowy możesz zakupić nowe urządzenia, dokonać ich modernizacji, dokonać zakupu nieruchomości, budować i remontować wszelkiego rodzaju obiekty, dokonać ich modernizacji, zakupić niezbędne licencje, koncesje, papiery wartościowe.